"СУМИГАЗМАШ" – КОМПАНІЯ ПЕРШОГО ВИБОРУ!

ВАТ Виробничо - енергетична компанія "Сумигазмаш" є розроблювачем і виробником технологій і устаткування, що дозволяє масово використовувати енергію альтернативних видів палива, а саме природних і побіжного нафтового газів.

Усім відомо, що на сьогоднішній день проблема метанового заправлення дуже актуальна. Необхідність у цьому виді палива росте з кожним днем. І вирівняти ситуацію можна і навіть потрібно. Застосування автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС) комерційного, гаражного типу або в складі многотопливных АЗС розсовує рамки поняття заправлення. Продаж стиснутого метану забезпечує прибутковий бізнес, стає основним або додатковим джерелом доходу. Варто помітити, що комерційні газозаправочные станції займають саме ту нішу ринку, що конкурує на рівних з іншими видами палива і здатна приносити великі прибутки.

Пошук дешевих, екологічно безпечних джерел енергії привів в більшості розвинутих країн до заміни рідкого моторного палива нафтового походження стислив природним газом (метаном). Чималу роль у цьому зіграли податкові та другі фінансові стимули.

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ
ВАТ Виробничо - енергетична компанія "Сумигазмаш" є розроблювачем і виробником технологій і устаткування, що дозволяє масово використовувати енергію альтернативних видів палива, а саме природних і побіжного нафтового газів.
докладніше
ЗВЕРЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА КОМПАНІЇ
Дозвольте представити компанію, що динамічно і цілеспрямовано розвивається, яка працює в перспективному і стратегічно важливому для України напрямку - виробництві продукції й устаткування для газової, нафтової, вугільної промисловості, енергетики, транспорту, сільського господарства й охороні навколишнього середовища.
докладніше
ГОЛОВНА
ПРО КОМПАНІЮ
ПРОДУКЦІЯ
СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ
ВСТАНОВЛЕНІ АГНКС
ПИТАННЯ Й ВІДПОВІДІ
ТЕНДЕРИ
ВАКАНСІЇ
КАРТА САЙТУ
КОНТАКТИ

 АГНКС у м. Новоград-Волинський
АГНКС-75 (2 станції)
АГНКС в м.Коростень
АГНКС-75
АГНКС в м.Ужгород
АГНКС-200
bigmir)net TOP 100 Каталог сайтов города Сумы


Україна, 40030 м.Суми,
пл. Незалежності, 15
Телефони
: +38 (0542) 60-78-55
+38 (050) 523-89-73
Факс: +38 /0542/ 60-78-54

E-mail: market@gazmash.sumy.ua
Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/sumygazm/sumygazmash.com/www/f111b54a4583110562c8f1c8f6830a46/sape.php on line 193
Русская версия сайта Українська версія сайту English version